.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

 

Aktualności

  

Turniej Młodzież Zapobiega Pożarom 

Dnia 2 lutego odbyły się kolejne (już XX pod opieką p. Wioletty Skowrońskiej) szkolne eliminacje do turnieju "Mlodzież Zapobiega Pożarom" Do  eliminacji szkolnych zgłosiło się dziesięcioro uczniów naszej szkoły. Tym razem startowali w dwóch kategoriach. W grupie młodszej udział wzięło 6 zawodników natomiast w starszej czworo uzniów. Jak zawsze musieli wykazać się nielatwą wiedzą z zakresu pożarnictwa.

Read MoreZwyciężcami zostali: w grupie młodszej Karolina Matlęga i Oskar Cegliński z klasy V. W grupie starszej natomiast Natalia Matlega, Dawid Prokop i Bartosz Niekraś z klasy VII. Tym samym będą reprezentowali szkołę w konkursie gminnym. Jak co roku, ciekawe nagrody ufundował zarząd Straży Pożarnej w Sikorzu, którego przedstawiciele w osobach druhów Pawła Dabrowskiego, Marcina Tomczyka i Krystiana Jankowskiego zaszczycili swoją obecnością naszą szkołę i nadzorowali przebieg konkursu.

 

 

Dnia 8 lutego odbyły się gminne eliminacje turnieju Młodzież Zapobiega Pożarom. W młodszej grupie wiekowej I miejsce zajęła Karolina Matlęga i tym samym będzie reprezentowała gminę na eliminacjach powiatowych. W grupie klas VII pierwsze miejsce zajęła również nasza uczennica Natalia Matlęga.

Gratulujemy!

 

 


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Dokumenty szkolne

LOP

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty