.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

 

Aktualności

 

Dnia 23 stycznia odbyły się szkolne eliminacje do turnieju "Mlodzież Zapobiega Pożarom" Do  eliminacji szkolnych zgłosiło się osiemnaścioro uczniów, którzy musieli wykazać się nielatwą wiedzą z zakresu pożarnictwa. 

Read MoreZwyciężcami w grupie młodszej zostali: Karolina Matlęga i Oskar Cegliński z kl. VI natomiast w grupie starszej: Natalia Matlęga z klasy VIII oraz Kacper Kaczorowski i Miłosz Kulaszewski z klasy VII. Uczniowie ci będą reprezentowali naszą szkołę w konkursie gminnym. Jak co roku, ciekawe nagrody zakupił zarząd Straży Pożarnej w Sikorzu, którego przedstawiciele w osobach druhów Radosława Drążewskiego i Przemysława Kwasiborskiego nadzorowali przebieg konkursu.

             

Dnia 12 lutego odbyły się eliminacje gminne. Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy. W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęła Karolina Matlęga, natomiast Oskar Cegliński miejsce trzecie. W grupie starszej Natalia Matlęga zajęła drugie miejsce przegrywając ze zwyciężcą tylko jednym punktem. Naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych będzie reprezentować Karolina Matlęga.

Gratulacje!

 


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Dokumenty szkolne

LOP

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty