.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

 

Zbiórka Jubileuszowa 2014

 

W piątek 3 października o godz. 18 spotkaliśmy się na zbiórce jubileuszowej. Kiedy instruktorzy mieli zebranie z rodzicami zuchów i harcerzy, my śpiewaliśmy na hali. Potem przyszli zaproszeni goście i rozpoczęła się oficjalna część tej zbiórki. Oglądaliśmy film o naszej drużynie, zostały wręczone podziękowania i drobne upominki. Wójt naszej gminy został uhonorowany srebrną odznaką ZHP. Potem było ognisko na którym odbyło się przyrzeczenie harcerskie i obietnica zuchowa. Po części oficjalnej zawiązaliśmy krąg. Potem  przy ognisku jedliśmy pieczone kiełbaski. Kiedy rodzice i zaproszeni goście odjechali, podzieliliśmy się na trzy patrole i zdobywaliśmy punkty. Zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody. Ten dzień byl pełen ważeń.

Natalia Matlęga

 


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Dokumenty szkolne

LOP

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty