.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

 

Aktualności

      Choinka Noworoczna

25 stycznia 2019 roku, tuż przed feriami zimowymi odbyła się choinka noworoczna. Zabawa na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się występami artystycznymi przygotowanymi przez uczniów klas 1-3. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę. Nieodłącznym elementem zabawy karnawałowej są odpowiednie stroje.

Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły, jak co roku się pięknie przebrali. Wszyscy uczestnicy zabawy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym rytmom. Tańce integracyjne i zabawy sportowe wymagały ogromnej kondycji, a przy tym wyzwalały wiele radości oraz uśmiechu. Na naszej imprezie nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami. Impreza zakończyła się wspólną zabawą taneczną. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w uroczystość.


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Dokumenty szkolne

LOP

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty