.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

 

Wielokrotnie przekonaliśmy się, że nasza szkoła może liczyć na pomoc firm i osób prywatnych w różny sposób wspierających naszą działalność.

To miejsce jest przeznaczone na gorące podziękowania dla wszystkich, kórzy w jakikolwiek sposób wspomogli naszą szkołę. Okazana w ten sposób hojność i dodroć jest dla nas dowodem, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc, i że nigdy nie pozostaniemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach.

Nasi Przyjaciele:

Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych z siedzibą w Kobiernikach - darowizna nz rzecz zakupu sprzętu multimedialnego, Firma Petrotel sp z o.o. z Płocka, Gospodarstwo Rolne Państwa Wiewiórowskich w Sikorzu, Bank Spółdzielczy "Mazowsze" w Płocku oddział w Brudzeniu Dużym, Ochotnicza Straż Pożarna w Sikorzu, gabinet stomatologiczny w Sikorzu "Kati-Dent" Pani Katarzyna Dziublińska.


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Szkoła Pamięta

Dyskusyjny Klub Książki

Dokumenty szkolne

LOP

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty