.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

 

Absolwenci rocznik 2003/2004

Wychowawca Mirosław Jóźwiak

Łukasz  Baranowski, Sebastian Bialik, Agata Bugaj, Robert Byliński, Artur  Charzyński, 
Marcin Chadzyński, Paulina Cholewińska, Piotr Czajkowski, Anna Dymerska,
Agnieszka Gabryszewska, Natalia Kaleja, Agnieszka Karulak, Marlena Kobierzycka,
Mateusz Krajenta, Justyna Kulaszewska, Bartosz Mański, Marek Markowski,
Paulina Moderacka, Monika Pilewska, Marcin Pilewski, Arkadiusz Skowroński,
Łukasz Skórski, Krystian Stankiewicz, Wojciech Staszewski, Mateusz Szelągowski,
Michał Tyburski, Paulina Wiśniewska, Witold Wróblewski, Honorata Zdunek,
Michał Żółtański.

 

 

Absolwenci rocznik 2004/2005

Wychowawca Elwira Koprowicz

Magdalena  Bańka, Katarzyna Betkowska, Łukasz Betkowski, Henryk Bialik,
Krystyna Borowska, Anna Czajkowska, Wioletta Czajkowska, Kamil Czajkowski,
Tomasz Czubak, Adrian Gołębiewski, Justyna Jarzyńska, Piotr Kaim,
Barbara Karulak, Adrian Kejna, Bartosz Krajenta, Karolina Kwiatkowska,
Grzegorz Markowski, Monika Rutkowska, Magdalena Rychter,
Katarzyna Wiśniewska, Łukasz Żakiewicz.

 

 

Absolwenci rocznik 2005/2006

Wychowawca Ewa Komorniczak

Piotr  Amroziak, Marta Andrzejewska, Bartłomiej Bombalicki, Sylwia Borowska, 
Sebastian Chądzyński, Mateusz Cieśliński, Łukasz Czubakowski,
Piotr Filiński, Marlena Gołębiewska, Joanna Gozdek, Mateusz Kaleja,
Damian Kozanecki, Andzelika Kwiatkowska, Przemysław Małecki,
Marcin Mański, Paulina Miklaszewska,Paulina Mikos, Karolina Nowak,
Karolina Skórska, Pulina Szczepańska, Dominik Twarowski, Aneta Walicka,
Anita Witkowska, Łukasz Wysocki, Robert Zarębowski, Mateusz Zieliński.

 

 

Absolwenci rocznik 2006/2007

Wychowawca Mirosław Jóźwiak

Robert  Atłaski, Mateusz Bańka, Magdalena Bialik, Paulina Caban, 
Justyna Charzyńska, Dawid Januszewski, Paulina Jeżewska,
Krystian Kopczyński, Łukasz Kulesza, Bartłomiej Lewandowski,
Jakub Mikos, Adam Rydz, Aneta Skowrońska, Izabela Słabowska,
Marta Szczepańska, Andżelika Warzyńska, Marcin Wiśniewski,
Radosław Witkowski, Mateusz Wyrzykowski, Emilia Ziemińska,
Patrycja Żakiewicz
.

 

 

Absolwenci rocznik 2007/2008

Wychowawca Elwira Koprowicz

Aleksandra  Betkowska, Marlena Betkowska, Paulina Betkowska, 
Małgorzata Błaszkiewicz, Radosław Bogucki, Żaneta Cybulska,
Mariusz Dziubliński, Patryk Jankowski, Dorian Jeżewski,
Paulina Kejna, Karolina Kulesza, Dominik Małecki, Beata Markowska,
Monika Maślankowska, Mateusz Miklaszewski, Patryk Moderacki,
Łukasz Poniatowski, Mateusz Poniatowski, Karolina Prokop,
Aleksandra Radaszkiewicz, Karolina Rempuszewska, Łukasz Skierski,
Adam Stegenda, Michał Turowski, Wioleta Walicka, Dawid Walicki,
Adam Wiśniewski, Klaudia Ziemińska, Karolina Zyzner



Absolwenci rocznik 2008/2009

KLASA VIA

 

Wychowawca Ewa Komorniczak

Justyna Amroziak, Elżbieta Bialik, Arkadiusz Cybart, Patryk Fos, Krystian Jankowski, 
Łukasz Janowski, Kamil Jaszczak, Mateusz Kęsicki, Andzelika Mostek,
Mateusz Piasecki,Mateusz Konrad Piasecki, Aleksandra Pietruszewska,
Weronika Prokop, Łukasz Radomski,Łukasz Rutkowski, Sebastian Skrzyński,
Marika Trojanowska, Aleksandra Truskowska, Martyna Wołyńska,
Aleksandra Ziółkowska

 

Absolwenci rocznik 2008/2009

KLASA VIB

Wychowawca Katarzyna Skonieczna

Adrian Dymerski, Patryk Fistek, Aldona Gołębiewska,Mateusz Gołębiewski,
Monika Kaleja,Ewelina Kęsicka,Kamil Kozanecki, Mateusz Kulaszewski,
Joanna Małecka, Mateusz Mański, Dominika Pilewska, Kinga Rosmanowska,
Przemyslaw Wisniewski, Rafal Wysocki

 

 

Absolwenci rocznik 2009/2010

Wychowawca Wioletta Skowrońska

Robert Amroy, Klaudia Bombalicka, Łukasz Drążewski, Patrycja Gawlik,
Mikołaj Jankowski, Iza Kalwasińska, Sylwia Krajenta, Przemysław Kwasiborski,
Żaneta Michalska, Karolina Sielska, Klaudia Skórska, Kamil Sochocki,
Damian Stępczyński, Mariusz Stopczyński, Dominika Szafrańska, Kamil Tyburski,
Łukasz Walicki, Natalia Wisniewska, Ewelina Wysocka, Kamil Ziemkiewicz,
Klaudia Żebrowska

Absolwenci rocznik 2010/2011

Wychowawca Elwira Koprowicz/Zuzanna Smardzewska

Dominik Bentlewski, Arkadiusz Cukrowski, Patrycja Denst, Joanna Dziublińska, 
Adrian Gawlik, Dominik Gołębiewski, Ewelina Jankowska, Dawid Jankowski,
Iwona Jaworska, Karolina Kaim, Bartek Kwasiborski, Justyna Łukasik, Dawid Nowak,
Dawid Piasecki, Weronika Szafrańska, Dagmara Szewczyk, Piotr Śliwoski,
Justyna Wańtuchowicz, Patryk Wiśniewski, Weronika Zarębowska, Michał Zyzner,
Klaudia Żołnowskaą

Absolwenci rocznik 2011/2012

Wychowawca Ewa Komorniczak/Ewelina Szumańska

 

Wojciech Cybart, Katarzyna Cybulska,Marta Czajkowska, Joenna Drużyńska,
Emil Gołębiewski, Aleksandra JanczarekAdrian Kslwasiński, Damian Kęsicki,
Wiktoria Kosztowna, Bartłomiej Michalski, Adrian Pacholec, Aleksandra Pisecka,
Radosław Pietruszewski, Weronika Poniatowska, Anna Rempuszewska,Klaudia
Rosmanowska, Kamila Skórska, Bartłomiej Sochocki,Bartosz Szafrański, Justyna
Wiśniewska, Angielika Wysocka, Patryk Ziemkiewicz, Adam Ziółkowski, Michał Zyzner,
Sandra Żebrowska Kamil Żołnowski.

 

 Absolwenci rocznik 2012/2013

 

Wychowawca Katarzyna Skonieczna/Anna Warczachowska


Ireneusz Amrozy, Bartek Andrzejewski, Marta Biernat, Klaudia Bogucka, Kuba Bombalicki,
Natalia Cieślińska, Dawid Jankowski, Karol Jankowski, Roksana Jaszczak, Adrian Jaworski,
 Weronika Kostrzewa, Bartek Kwasiborski, Paulina Kucharska, Marta Michalska, Andżelika Mostek,
 Aleksandra Nowicka, Karolina Pietrzak, Martyna Stopczyńska, Milena Strzelecka, Julia Sulkowska, 
Klaudia Szelągowska, Piotr Truskowski, Hubert Zakrzewski

 

 

 

 Absolwenci rocznik 2013/2014

 Wychowawca Wioletta Skowrońska

 
Bartłomiej Bentlewski, Mateusz Chyżynski, Michał Drużyński, Daria Gawlik, Patryk Janczarek,
 Adrian Kostrzewa, Dominika Kosztowna, Ewelina Kozłowska,Jakub Krzemiński, Karolina Maślankowska, 
Adam Pilewski, Jakub Rutkowski, Anna Rydz, Tobiasz Tomiński, Ernest Wiącek, Natalia Wiśniewska,
 Rafał Wisniewski, Karolina Wysocka, Marcin Ziemkiewicz.


 Absolwenci rocznik 2014/2015

 Wychowawca Ewa Komorniczak

 

Agnieszka Amrozy, Szymon Cybart, Julia Filińska, Julia Nowak, Oskar Olszewski, Rafał Radomski, Michał Rempuszewski, Dawid Rydzyński, Jakub Słabowski, Kinga Tomaszewska, Oliwia Trojanowska, Andżelika Wańtuchowicz, Klaudia Wiśniewska

 

 Absolwenci rocznik 2015/2016

 Wychowawca Katarzyna Skonieczna

 

Rosita Ali, Anastazja Bialik,Adrian Biernacki, Norbert Chyżynski, Jakub Dobosz, Mateusz Gerwatowski, Jakub Jakubowski, Dominik Kalinowski, Weronika Kęsicka, Sebastian Kowalski, Katarzyna Kucharska, Miłosz Kulesza, Julia Maruszewska, Oliwia Matlęga, Patrycja Pietrzak, Hubert Przybylski, Kamil Przybylski, Natalia Radaszkiewicz, Wiktor Skonieczny, Mateusz Strzelecki, Kamil Turowski, Aleksandra Wiśniewska, Kacper Żółtowski

 

View the embedded image gallery online at:
http://spsikorz.pl/index.php/xx#sigFreeIdcda73ce165


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Dokumenty szkolne

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty