.

 

                Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sikorzu

                                                                                   tel. (24)2612826  email: spsikorz@wp.pl

 

ePuap:/zspsikorz/domyslna
e-doreczenia: ADE:AE:PL-50896-69595-CJGFF-16

 

 

Aktualności

  „Kosmiczne historie”


W ramach współpracy z Astrobazą w Dobrzyniu nad Wisłą uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję wzięcia udziału w wydarzeniu na skalę ogólnopolską „Kosmiczne historie”, które odbyło się w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki.
Uczniowie uczestniczyli w warsztatach naukowych, dzięki którym w sposób ”łatwy, miły i przyjemny” zgłębili wiedzę o Kosmosie oraz mogli odbyć niezapomnianą podróż w najdalsze jego zakątki. Brali udział w licznych zabawach i konkursach o tematyce astronomicznej.
W trakcie wydarzenia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu „Model Układu Słonecznego”, w którym uczestniczyły uczennice naszej szkoły.

 


Amelia Dzierżawska klasa V zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI
Kornelia Engler klasa VIII została wyróżniona w kategorii klas VII-VIII.
Gratulacje!


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Przyjaciele szkoły

Witryna Zespołu

Przedszkole Samorządowe

Dyskusyjny Klub Książki

Rekrutacja

Dokumenty szkolne

LOP

Informacje Szkolne

ZHP

Promocja szkoły

Projekty